Zmień rozmiar tekstu

KRAJOWE STOWARZYSZENIE "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

Aktualności

2 Integracyjny Rajd Pieszy i Rowerowy

23 sierpnia 2018 roku na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Łubcu odbył się Integracyjny Rajd Pieszy i Rowerowy, w którym wzieli udziału uczestnicy projektu przedstawiciele ośrodków wsparcia instytucji i organizacji pozarządowych oraz społeczność lokalna.

Grupa uczestników rajdu wyruszyła o godzinie 10:00 z bramy naszego ośrodka, kierując się w stronę miejscowości Kępiaste. Podczas leśnej wędrówki, obok pięknych widoków okolicznej przyrody zwiedziliśmy również plenerową wystawę fotograficzną.

Po powrocie z leśnej wyprawy na dzielnych wędrowców czekał ciepły posiłek. Wszyscy obejrzeli również program artystyczny zaprezentowany przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy z Łubca oraz wzięli udział w zabawie tanecznej.

Impreza miała na celu zmianę świadomości społęcznej w stosunku do osób chorujących psychicznie i integracje ze środowiskiem lokalnym. Spotkanie finansowane zostało w ramach Projektu "Jesteśmy Aktywni Jesteśmy Sprawni" ze środków pozyskanych z budżetu Województwa Mazowieckiego.

                                              

 

 

 

 


Powrót

Krajowe Stowarzyszenie "Przyłącz się do nas"

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

"Przyłącz się do nas"
tel. 0 606 596 418

e-mail: kraj.stowarzyszenie@poczta.onet.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001