Zmień rozmiar tekstu

KRAJOWE STOWARZYSZENIE "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

Aktualności

Świąteczna Zbiórka Żywnosci

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Święta godne, a nie głodne”

Krajowe Stowarzyszenie „Przyłącz się do nas” w Bramkach w partnerstwie z Bankiem Żywności przeprowadziło w dniach 26 i 27 listopada 2021r. Świąteczną Zbiórkę Żywności.

Przez 2 dni zachęcaliśmy klientów sklepów do przekazywania produktów żywnościowych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

W efekcie na terenie 6 sklepów: Biedronka, Netto, Carrefour, Lewiatan w Błoniu i Lesznie udało się zebrać 1190,96 kg żywności.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy mimo tego trudnego czasu, zechcieli podzielić się i nie zapomnieli o najuboższych podczas przygotowań do świąt. Każdy gest jest bardzo ważny, razem mamy ogromną moc i wpływ na rzeczywistość, tych którym doskwiera głód.

Serdecznie Dziękujemy, kierownictwu i obsłudze sklepów za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki.

Wszystkim Darczyńcom – ludziom dobrej woli, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy – dziękujemy za dar serca i zwykła ludzką życzliwość. Słowa uznania kierujemy do wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach, pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Łubcu, Warsztatu Terapii Zajęciowej i Domu Pomocy Społecznej w Bramkach, dziękując za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc.

Wszystkim życzymy zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, wyrażając nadzieję, że możemy na Was liczyć w przyszłości.

 

Krajowe Stowarzyszenie

Przyłącz się do nas”


Powrót

Krajowe Stowarzyszenie "Przyłącz się do nas"

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

"Przyłącz się do nas"
tel. 0 606 596 418

e-mail: kraj.stowarzyszenie@poczta.onet.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001