Zmień rozmiar tekstu

KRAJOWE STOWARZYSZENIE "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

Aktualności

Świąteczna zbiórka żywności

Krajowe Stowarzyszenie „Przyłącz Się Do Nas” w Bramkach po raz pierwszy zorganizowało na terenie Błonia świąteczną zbiórkę żywności , przystępując do akcji prowadzonej przez Bank Żywności SOS w Warszawie.

Tegorocznej zbiórce przyświecało hasło: „ Święta nie brzmią radośnie, gdy doskwiera głód”. Celem akcji było zebranie jak najwięcej żywności, która trafi do najuboższych oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem ubóstwa i niedożywienia.

Patronat nad świąteczną zbiórką żywności prowadzoną przez nasze Stowarzyszenie objął P. Zenon Reszka Burmistrz Błonia. Akcja przeprowadzona była na terenie 4 błońskich supermarketów – Tesco, Marc Pol, Inter Marche, Biedronka , w dniach 7-9.12.2012 r. Pracowników Stowarzyszenia w prowadzonej akcji dzielnie wspierała grupa 36 wolontariuszy – młodzieży z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Bieniewicach.

Ofiarność klientów ww sklepów – mieszkańców Błonia i okolic była imponująca. W ciągu 3 dni akcji udało się zebrać 2 tony i 8 kg żywności. Produkty żywnościowe, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia- trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Stowarzyszenia „Przyłącz Się Do Nas” i wolontariuszom za bezinteresowną pracę, a także kierownictwu i obsłudze sklepów za zrozumienie i przychylność w zorganizowaniu zbiórki . Wszystkim darczyńcom – ludziom dobrej woli , którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy- dziękujemy za dar serca i zwykła ludzką życzliwość. Wszystkim życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia , wyrażając nadzieję, że możemy na Was liczyć w przyszłości.


Powrót

Krajowe Stowarzyszenie "Przyłącz się do nas"

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

"Przyłącz się do nas"
tel. 0 606 596 418

e-mail: kraj.stowarzyszenie@poczta.onet.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001