KRAJOWE STOWARZYSZENIE "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

Aktualności

XI Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych

W dniu 20 lutego 2012 roku uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bramkach wyjechali na dwu dniowy XI Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych pt.: „Obyczaje i obrzędy karnawałowe” organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „PRZYSTAŃ” przy Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej.

Około 100 osób niepełnosprawnych wzięło dziś udział w XI Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych, zaprezentowali się m.in. podopieczni ośrodków z Olsztyna, Białegostoku, czy Giżycka. Tematem skeczy, wierszy i piosenek w wykonaniu osób niepełnosprawnych były obyczaje i obrzędy karnawałowe.

Uczestniczy zespołu artystyczno –muzycznego TWZ w Bramkach przedstawili spektakl pt.: „Plemię Afrykańskie”. Tego samego dnia odbyło się podsumowanie Przeglądu, wręczenie upominków i rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą „Maskę karnawałową”, po czym rozpoczęła się zabawa integracyjna, dla uczestników spotkania.

Takie imprezy to świetna zabawa i okazja do nabycia nowych znajomości. Poprzez takie spotkania osoby niepełnosprawne mają szanse na odkrycie własnych talentów.


Powrót

Krajowe Stowarzyszenie "Przyłącz się do nas"

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

"Przyłącz się do nas"
tel. 0 606 596 418

e-mail: kraj.stowarzyszenie@poczta.onet.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001