Zmień rozmiar tekstu

KRAJOWE STOWARZYSZENIE "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

Aktualności

Jarmark Bramkowski

25 września 2014 r na terenach rekreacyjnych Centrum Terapii Zajęciowej w Bramkach odbył się Jarmark Bramkowski.

To już trzecie  spotkanie, które poprzednio nosiło nazwę Święto Dyni. Organizatorami tegorocznego Jarmarku był Warsztat Terapii Zajęciowej Krajowego Stowarzyszenia „Przyłącz się do nas” w Bramkach oraz Dom Pomocy Społecznej w Bramkach.
Na nasze zaproszenie odpowiedzieli przedstawiciele z 16 placówek z terenu całej Polski – Warsztatów terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz domów pomocy Społecznej. Dla blisko 150 osób niepełnosprawnych przygotowaliśmy wiele atrakcji- rzeźbę w dyni, wędkowanie,  gry zręcznościowe, zabawy sportowe, podchody, makijaż sceniczny. Dzięki uprzejmości Lokalnej Grupy Wsparcia „Między Wisłą a Kampinosem”  uczestnicy mogli skorzystać z zajęć warsztatowych  z plastyki, zaś  wolontariusze z Fundacji „Razem Łatwiej”  przygotowali pokaz dogoterapii. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska jarmarczne z naszymi wypiekami oraz plonami z Eko Ogrodu.
Na Jarmarku Bramkowskim mieliśmy również przyjemność gościć P. Jana Żychlińskiego- Starostę i P. Pawła Białeckiego – wicestarostę  Warszawskiego Zachodniego, P. Jolantę Stępniak – członka Zarządu Powiatu Warszawskiego Zachodniego, P. Barbarę Gębala dyrektora i pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz P. Bożenę Wronikowską kierownika Ośrodka pomocy Społecznej w Ożarowie Mazowieckim.
Po podsumowaniu i wręczeniu upominków dla osób biorących udział  w spotkaniu, zaprezentowaliśmy program artystyczny, przygotowany przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bramkach.  Dla wszystkich gości zagrała również ludowa kapela Wuja Z ze Skierniewic.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną zabawę!

 


Powrót

Krajowe Stowarzyszenie "Przyłącz się do nas"

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

"Przyłącz się do nas"
tel. 0 606 596 418

e-mail: kraj.stowarzyszenie@poczta.onet.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001