Zmień rozmiar tekstu

KRAJOWE STOWARZYSZENIE "PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS"

Aktualności

Świąteczna Zbiórka Żywności 2013

W tym roku, podczas ostatniego listopadowego weekendu, już po raz siedemnasty odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności. Krajowe Stowarzyszenie „Przyłącz Się Do Nas”, podobnie jak w ubiegłym roku włączy się w tę ogólnopolską akcję, zbierając żywność na Święta Bożego Narodzenia dla najuboższych rodzin zamieszkujących teren gmin Błonie i Leszno.


Wszystkich, którzy chcą wspomóc nasze dzieło zapraszamy do sklepów MarcPol, Biedronkai Inter Marche, zlokalizowanych w Błoniu i Lesznie. W piątek 29-go i sobotę 30-go listopada na wszystkich darczyńców czekać będą wolontariusze naszego stowarzyszenia. Wystarczy zrobić zakupy i przekazać je do oznaczonych koszy. Przekazane produkty trafią do magazynów Banków Żywności, gdzie zostaną zważone i posortowane, a następnie przekazane podopiecznym organizacji charytatywnych. Banki Żywności, główny organizator akcji, podczas Świątecznej Zbiórki Żywności rekomendują następujące produkty: olej, cukier, ryż, przetwory mięsne i warzywne oraz słodycze.
Równolegle, już od 18 listopada, aż do 31 grudnia, prowadzona będzie również zbiórka w Internecie. Jej organizatorem jest Federacja Polskich Banków Żywności. Wszystkich chcących włączyć się w to dzieło zapraszamy do wysyłania charytatywnych sms-ów o treści POMAGAM na nr 75365 (5zł + VAT).

 

 


Powrót

Krajowe Stowarzyszenie "Przyłącz się do nas"

Bramki ul. Północna 18
05-870 Błonie

"Przyłącz się do nas"
tel. 0 606 596 418

e-mail: kraj.stowarzyszenie@poczta.onet.pl
Warszawski Bank Spółdzielczy o/Błonie
248015 0004 0006 7090 2050 0001